5.07.2018

Nowi najemcy w N-Parku

Marki Hebe i fitness klub Zdrofit zajmą łącznie blisko 1500 mkw. powierzchni najmu w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park przy ul. Trakt Brzeski w Warszawie. Obecny poziom komercjalizacji to ponad 50%. Planowane otwarcie centrum, którego inwestorem jest NAPOLLO, to I połowa 2019 r.  

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to pierwszy park handlowy pod tą marką w Warszawie, a drugi w aglomeracji warszawskiej - jesienią tego roku zostanie uruchomiony N-Park na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna o powierzchni najmu ponad 8000 mkw. Obiekt przy ul. Trakt Brzeski pomieści 6 do 8 lokali na powierzchni ponad 3000 mkw. Przy centrum powstanie parking naziemny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa, restauracja popularnej sieci oraz hotel.  

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Drogeria zapewnia swoim klientom profesjonalną obsługę oraz wyjątkową atmosferę zakupów. W N-Parku sklep zajmie powierzchnię ok. 400 mkw.

Z kolei na powierzchni 1035 mkw. zostanie otwarty fitness club Zdrofit. To  dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness. Priorytetem dla marki są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla klientów – blisko klienta pracującego, robiącego zakupy, wracającego do domu bądź spędzającego czas wolny. 

 „-Koncept N-Park to wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko bądź po drodze do domu klienta” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „-Obiekt przy ul. Trakt Brzeski, części drogi krajowej nr 2, powstaje w dzielnicy Warszawa-Wesoła, w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury usługowej, licznych osiedli mieszkaniowych i zabudowy jednorodzinnej. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z pobliskim Sulejówkem. W odległości do 10 minut drogi mieszka ponad 45 tys. osób. Obok oferty drogeryjnej i fitness, w centrum otwarty będzie również market spożywczy, znajdą się usługi i gastronomia.” -  dodaje Dorota Beltrani. 

Budowa N-Parku rozpoczęła się w 2018 r. Otwarcie zaplanowane jest na I kw. 2019 r. Głównym projektantem inwestycji jest biuro projektowe BM Architekci Marcin Burek, Marcin Mańkowski Sp. J. Generalnym wykonawcą inwestycji jest DALDEHOG POLAND Sp. z o.o. 


Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt